BEBETTO - BEBETTO 42 SIMPLE, pre dvojičky, 04 Kočík pre dvojičky

Kód: 3591_1489
Novinka

Zvoľte variant

Detailné informácie

DOPLNKY: bez Isofixovej bázy
1 | 3591_1489
DOPLNKY: Isofixová Báza k autosedačke YORK
1 | 3591_1490
DOPLNKY: Isofixová Báza k autosedačke YORK 2 ks
1 | 3591_1488
Autosedačky: bez autosedačky
1 | 3591_1495
Autosedačky: Autosedačka Baby Safe , YORK
1 | 3591_1496
Autosedačky: YORK I-SIZE + Isofix báza
1 | 3591_1500
Autosedačky: s autosedačkou Bebetto
1 | 3591_1494
Autosedačky: s autosedačkou Bebetto 2 ks
1 | 3591_1497
Autosedačky: Autosedačka Baby Safe , YORK 2 ks
1 | 3591_1498
Autosedačky: YORK I-SIZE + Isofix báza 2 ks
1 | 3591_1499
Farba konštrukcie: Čierna
1 | 3591_1491
Farba konštrukcie: Biela
1 | 3591_1493
Farba konštrukcie: Grafitová
1 | 3591_1492

Podrobný popis

Dvojičkový kočík BEBETTO 42 SIMPLE

BEBETTO42 SIMPLE – VŠETKO TKVIE V JEDNODUCHOSTI

Bebetto42 SIMPLE je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kočík pre dvojčatá. Použitím jednoduchých a overených riešení bolo možné získať kočík so širokými funkciami pri zachovaní prijateľnej ceny. Zároveň sa v tomto kočíku môžete spoľahnúť na množstvo vybavenia, ktoré uľahčujú každodenné používanie počas prechádzok. Spoznajte B42 SIMPLE a zistite, že je to kočík, ktorý hľadáte.

PRE VAŠE POHODLIE

Dvojičkový kočík Bebetto42 SIMPLE používa 2 vaničky s dnom na báze preglejky, namiesto drevovláknitej dosky HDF. Toto riešenie nielenže umožnilo získať nižšiu hmotnosť vaničky, ale tiež spôsobilo, že dno vaničky sa vyznačuje značnou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu.

Pre vaše pohodlie bol v B42 SIMPLE zavedený nový systém skladania striešky. Vďaka umiestneniu tlačidiel do vnútra vaničky, je táto operácia veľmi jednoduchá - stačí použiť dva palce súčasne. Ďalej je možné striešku zložiť stlačením rukoväte na prenos vaničky, ktorá je umiestnená v jej hornej časti. Z dôvodu bezpečnosti dieťaťa má systém nastavenia striešky uzamykacie, blokovacie tlačidlá , ktoré sú potrebné pri pripevňovaní, odpájaní alebo prenášaní vaničky s dieťaťom.

Vďaka priestrannej taške pripevnenej na kočíku, môžete mať so sebou všetko potrebné príslušenstvo počas prechádzky s deťmi. Za zmienku tiež stojí, že matrac v dvojičkovom kočíku B42 SIMPLE je vybavený odnímateľným poťahom, ktorý sa dá prať. A čo viac - vložka matraca je obšitá nepremokavým materiálom, ktorý chráni vnútornú výplň pred premočením.

 

FUNKČNÁ ŠPORTOVÁ ČASŤ

Sedadlá športovej časti kočíka B42 SIMPLE majú možnosť nastaviť uhol operadla, čo vám umožní nastaviť polohu dieťaťa v pohodlnej pozícii - vrátane ležania. Široký rozsah nastavenia striešky umožňuje ochranu pred slnkom alebo vetrom. Nastaviteľná opierka nôh umožňuje pohodlné umiestnenie nôh. Každé sedadlo je vybavené odnímateľným zábradlím, ktoré poskytuje pohodlnú oporu rúk. Rovnako ako v iných športových častiach kočíkov Bebetto sa dá sedadlo upevniť v smere aj proti smeru jazdy.

 

STABILNÁ A ĽAHKÁ KONŠTRUKCIA

Prečo ešte stojí za to zvoliť si kočík Bebetto42 SIMPLE pre dvojčatá? Osobitná pozornosť by sa mala upriamiť stabilnej a ľahkej konštrukcii, ktorá umožňuje pohodlné ovládanie kočíka. Konštrukcia je veľmi obratná a dobre ovládateľná, takže je ideálna na jazdu po úzkych nákupných uličkách.

Bezúdržbové kolesá Flexy sú ľahké, ovládateľné, odolné a majú ďalšiu dôležitú výhodu - nevyžadujú dofukovanie, takže sa nemusíte starať o problém s tlakom v pneumatikách. Vďaka zadným tlmičom nárazov, systémom SAS a DMS je možné minimalizovať vibrácie a otrasy prenášané do konštrukcie počas jazdy.

 

PRIPEVNENIE AUTOSEDAČIEK

Detské kočíky Bebetto sú kompatibilné s adaptérmi Bobostello. Systém, ktorý sa v nich používa, znižuje uvoľnenosť a súčasne reguluje uhol sklonu, je úplne inovatívnym riešením, ktoré vám umožňuje prepravovať dieťa v správnej polohe (ležiaca pre deti približne do veku 6 mesiacov a sediaca pre deti, ktoré už môžu sedieť samé). Umožňuje pripevniť viac ako 20 typov autosedačiek najobľúbenejších značiek na konštrukciu kočíka Bebetto.

Dodatočné parametre

Kategória: BEBETTO 42
11340 - SIMPLE 04:
Výrobca: BEBETTO
Parameter 3: Doba dodania cca 3 Týždne od objednávky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: