BEBETTO BRESSO PREMIUM , DARK 02

Kód: 5156
Značka: BEBETTO
Na dotaz

 Odporúčana cana :  639  eur

Detailné informácie

Podrobný popis

Kočík  BEBETTO  BRESSO PREMIUM  - DARK 

 Odporúčana cana :  639  eur

kočík vhodný už od narodenia do troch rokov . Kočík spĺňa všetky požiadavky bezpečnostnej normy EN 1888:2004 

 

Bresso Premium Class je kočík, ktorý je vytvorený s maximálnou starostlivosťou o každý detail. Konštrukcia s povrchovou úpravou s vysokým leskom (Aluminium High Gloss), a súčasne spodná časť vaničky potiahnutá fóliou s karbónovou štruktúrou spôsobujú, že vyzerá skutočne exkluzívne. Vanička bola zhotovená s atraktívnym hliníkovým profilom, ktorý je jedinečným doplnkom kočíka. Nové, menšie úchyty na prenášanie vaničky, robia kočík ešte atraktívnejším. Funkčné riešenia predstavené v najnovších verziách kočíka budú apelovať na tých najnáročnejších.

 

V sérii Premium Class si môžete vybrať z troch kolekcií - STELLA, DARK a SILVER. V každej z nich sú lesklé detaily dokonale zladené s tlmeným čalúnením. Ktorú verziu si vyberiete?

 Vo vaničke kočíka sa môžete spoľahnúť na veľmi široký rozsah nastavenia sklonu striešky - môžete chrániť dieťa pred chladom alebo vetrom. Vďaka novému systému regulácie, bude táto činnosť pohodlná ako ešte nikdy predtým. Striešku na vaničke zložíte buď stlačením rukoväte, alebo - ako predtým - stlačením dvoch tlačidiel na bokoch vaničky. Ak chcete uvoľniť zámok vaničky a vybrať vaničku z konštrukcie, môžete stlačiť dve tlačidlá na oboch stranách vaničky alebo potiahnuť úchyt na spodnej časti vaničky.

 Odkrytý ventilačný panel umožňuje odvádzanie tepla z vnútra kočíka. A čo viac, v spodnej časti vaničky sú umiestnené nastaviteľné vetracie mriežky, ktoré umožňujú vstup čerstvého vzduchu. V spodnej časti vaničky sa taktiež nachádza výsuvné ovládanie, pomocou ktorého je možná regulácia opierky - zmena jej polohy je možná bez potreby odstránenia dieťaťa z kočíka. Matrac je vybavený vymeniteľným poťahom, ktorý uľahčuje jeho čistenie.

 

Pozoruhodná je nová verzia športovej časti kočíka Bresso Premium Class. Najnovší systém jej uvoľnenia z konštrukcie znamená, že môžete jednoduchým spôsobom preložiť dieťa v smere alebo proti smeru jazdy. Automatické blokovanie v systéme regulácie striešky umožňuje jej rýchle nastavenie. Jednoduchý spôsob uvoľnenia madla vám umožní pohodlne umiestniť dieťa do športovej časti kočíka. Doplnili sme taktiež obojstranný matrac, ktorý je na jednej strane vyrobený z mäkkého materiálu, ktorý zaručuje pohodlie počas letných prechádzok.

 Najnovšia verzia Bresso Premium bolo vybavená kolieskami Flexy Wheels. Vďaka tomu nemusíte pamätať na udržiavanie správneho tlaku v pneumatikách. V kočíku Bresso je veľmi dobrá absorpcia nárazov, ktorá zabezpečí, že aj pri jazde na nerovných povrchoch sa môžete spoľahnúť na skutočne účinnú absorpciu otrasov. Za to zodpovedajú zadné nastaviteľné tlmiče nárazov a súčasne aj  mäkké/tvrdé bočné tlmiče. Vďaka týmto systémom je možné prispôsobiť odpruženie hladkým alebo nerovným povrchom.

Bresso Premium Class tiež používa systém SAS (Shock Absorption System), t.j. inovatívne predné tlmiče nárazov, ako aj DMS (Direction Memory System), ktorý si pamätá polohu predných kolies, keď sú nadvihnuté zo zeme. To všetko znamená, že tento kočík určite osloví aj tých najnáročnejších.

Voliteľné príslušenstvo :

Možnosť nakliknuť na konštrukciu kočíka pomocou adaptérov (sú v cene pri kúpe trojkombinácie) autosedačku Maxi Cosi 0-13 kg, Be Safe, Cybex,  KITE a iné...

  Súčasťou kočíka je :

 Hlboká vanička a športová sedačka, taška na rukoväť kočíka, pláštenka, moskytiera, držiak na pohár.

SAS – Shock  Absorption System
-
DMS –Direction Memory System 

 Dodatočné parametre

Kategória: BRESSO Premium
11325 - DARK 02:
Výrobca: BEBETTO
Parameter 3: pri vypredaní- 3 - 21 dni

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: