BEBETTO - NITELLO - 12

Kód: 5169
Značka: BEBETTO
Objednané

Odporúčana cana :  499 eur

Detailné informácie

Podrobný popis

BEBETTO  NITELLO

Odporúčana cana :  499 eur

 

Popis produktu:

Vyberte si kolekciu NITELLO a vystúpte z každodennej šedej farby. Nitello vyzerá skvele v každom svetle. Kompaktný rám nielenže vyzerá skvele, je tiež tlmený a ľahko sa skladá.

NITELLO vanička poskytuje dieťaťu dostatok priestoru, čo umožňuje pohodlnú prechádzku. Spodok vaničky je šitý pevným materiálom a strieška vaničky je vyrobená z originálneho materiálu. Možnosť výberu zo 4 ferebných verzií uľahčuje vyhľadanie vášho obľúbeného kočíka. NITELLO je taktiež k dispozícii v odtieňoch SHINE, ktoré majú striešku vyrobenú z lesklej eko-kože.

Nitello kočík je kombináciou ľahkosti a atraktívneho dizajnu. Vanička v štandardnej verzii sa vyznačuje atraktívnymi vzormi na strieške, ktoré dokonale harmonizujú s tlmenými odtieňmi čalúnenia. Strieška vaničky sa dá predĺžiť a tým chráni vaše dieťa pred dažďom alebo vetrom. Vanička má nastaviteľnú opierku chrbta čo umožňuje zmeniť polohu dieťaťa. Matrac je vybavený protipožiarnym prvkom.

V modeli Nitello môžete počítať s kočíkom založeným na modernom dizajne. Jednoducho si športovú časť otočíte do smeru alebo protismeru jazdy. Má ľahké a rýchle ovládanie polohovania opierky chrbta a opierky nôh. Športová časť má pohodlný, obojstranný matrac - na jednej strane pokrytý mäkkou bavlnou. Pohodlný systém odoberania madla uľahčuje umiestnenie dieťaťa do pohodlnej polohy.

Konštrukcia kočíka Nitello je ľahká a absorbuje nárazy. Použitím koliesok Flexy Wheels sa môžete spoľahnúť na pohodlnú chôdzu bez toho, aby ste sa museli starať o správnu úroveň tlaku v pneumatikách. Rám je vybavený bočnými tlmičmi mäkkých / tvrdých nárazov, ktoré minimalizujú vibrácie pri jazde na nerovných plochách.

2. kombinácia obsahuje:

konštrukcia, vanička, športová časť, nánožník na vaničku aj športovú časť, držiak na pohár, moskytiéru, pláštenku a tašku na kočík.

 

Ku kočíku je možné si objednať autosedačku BOBOSTELLO MARS v 3 farbách: L 202, L 230, LJ 195 alebo I-Size autosedačku BABY SAFE YORK, ktorú je možné nakliknúť na Isofixovú základňu v 5 farbách: čierna, koral, mäta, šedá, modrá.

http://www.baboobchod.eu/www-baboobchod-eu/eshop/55-1-BABY-SAFE/488-2-YORK-0-13-kg/5/2764-Baby-Safe-YORK-0-13-kg-cierna

http://www.baboobchod.eu/www-baboobchod-eu/eshop/55-1-BABY-SAFE/488-2-YORK-0-13-kg/5/2765-Baby-Safe-YORK-0-13-kg-koral

http://www.baboobchod.eu/www-baboobchod-eu/eshop/55-1-BABY-SAFE/488-2-YORK-0-13-kg/5/2766-Baby-Safe-YORK-0-13-kg-mint

http://www.baboobchod.eu/www-baboobchod-eu/eshop/55-1-BABY-SAFE/488-2-YORK-0-13-kg/5/2763-Baby-Safe-YORK-0-13-kg-seda

http://www.baboobchod.eu/www-baboobchod-eu/eshop/55-1-BABY-SAFE/0/5/3216-Baby-Safe-YORK-0-13-kg-modra 

 

Možnosť osadiť na podvozok kočíka autosedačku RAMATI / adaptér ARAS v cene autosedačky  pri kúpe trojkombinácie/Maxi Cosi, Baby Safe, Cybex, ZOPA, BE SAFE a iné autosedačky kompatibilné s adaptérmi AMCS (adaptéry sú v cene len pri kúpe trojkombinácie).

Pre nakliknutie autosedačiek sú potrebné adaptéry   _  / sú v cene len pri kúpe trojkombinácie  /

Dodatočné parametre

Kategória: BEBETTO
11333 - 02:
Parameter 2: pri vypredaní- 3 - 21 dni

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: