BEBETTO - RAINBOW GOLD , 02

Kód: 5144
Značka: BEBETTO
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.6.2024

- Odporúčana cena : 263 eur

Detailné informácie

Podrobný popis

Detský športový  kočík  BEBETTO  RAINBOW GOLD

- Odporúčana cena : 263 eur 

Hľadáte ľahký a praktický kočík? Rainbow je pre vás vynikajúcou voľbou. Atraktívny dizajn, široká škála nastavení, amortizovaná konštrukcia a pohodlná manipulácia z neho robia kočík, ktorý spríjemní každú prechádzku s Vašim dieťaťom.

 

KOMFORT PRE VÁS AJ DIEŤA 

Veľkou výhodou športového kočíka Rainbow je široká ponuka regulácie. Rozšírená strieška chráni dieťa pred vetrom alebo slnkom. Strešná sieťka nielenže zlepšuje cirkuláciu vzduchu, ale umožňuje mať aj dieťa na očiach. Nastaviteľné operadlo umožňuje umiestniť dieťa do pohodlnej polohy - dve polohy sú vhodné pre deti do 6 mesiacov. Nastaviteľné pásy zaisťujú bezpečnosť prepravovaného dieťaťa a odnímateľná bariérka poskytuje pohodlnú oporu pre ruky dieťaťa. Opierka nožičiek s možnosťou ohnutia poskytuje pohodlnú oporu aj pre vyššie deti.

KOMFORTNÁ KONŠTRUKCIA

 

Veľkou výhodou kočíka Rainbow je jeho dizajn. Zadné aj bočné tlmiče sú nastaviteľné a dajú sa nastaviť v mäkkom alebo tvrdom režime. Gélové kolesá Flexy Wheels nie je potrebné dofukovať, ale zároveň sú elastické a umožňujú pohodlnú jazdu kočíka. Ľahká konštrukcia a pohodlné skladanie na kompaktnú veľkosť, zaručujú, že kočík je ideálnym riešením napríklad pri cestovaní.

 

Dodatočné parametre

Kategória: BEBETTO
11350 - GOLD:
Výrobca: BEBETTO
Parameter 1: pri vypredaní- 3 - 21 dni

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: