BEBETTO - TITO , col. 23 Kombinovaný kočík - Bebetto

Kód: 3645_1577

Zvoľte variant

Detailné informácie

DOPLNKY: bez Isofixovej bázy
1 | 3645_1577
DOPLNKY: Isofixová Báza k autosedačke YORK
1 | 3645_1578
Autosedačky: bez autosedačky
1 | 3645_1580
Autosedačky: Autosedačka Baby Safe , YORK
1 | 3645_1582
Autosedačky: YORK I-SIZE + Isofix báza
1 | 3645_1583
Autosedačky: s autosedačkou Bebetto
1 | 3645_1581
Farba konštrukcie: Grafitová
1 | 3645_1579

Podrobný popis

Bebetto - TITO

Kombinovaný kočík Bebetto

Hľadáte kočík, ktorý vám poskytne maximum funkčnosti? Vyberte si najnovšiu verziu Tito. V tomto modeli - v odpovedi na návrhy a očakávania užívateľov - sme zaviedli veľa funkčných riešení, ktoré oceníte pri každej prechádzke.

Vanička je vybavená prídavným krytom, ktorý pri zdvihnutí chráni dieťa pred nárazmi vetra. Vďaka dodatočnému oknu budete mať vždy výhľad na malého pasažiera. Matrac má odnímateľný poťah, ktorý uľahčuje jeho udržiavanie v čistote.

Novú kolekciu Tito sme postavili na čiernej konštrukcii, s ktorou perfektne korešponduje 5 variantov poťahov. Vo vaničke je použitá nová metóda skladania - vďaka ktorej je skladanie a rozloženie kočíka pohodlnejšie ako kedykoľvek predtým. Strieška vaničky je zmodernizovaná, čo umožňuje jej pohodlné nastavenie dvoma spôsobmi. Tak ako predtým, môžete stlačiť dve bočné tlačidlá a nastaviť polohu striešky alebo jednoducho stlačiť rukoväť na prenos vaničky a napolohovať striešku. Určite oceníte skutočnosť, že nová strieška tiež umožňuje nastavenie striešky v polozloženej polohe. Menšie bočné rukoväte na vaničke poskytujú ešte atraktívnejší vzhľad kočíka.

Kočík Tito 2v1 je taktiež nezvyčajne funkčný športový kočík. Vďaka najnovšej verzii sedadla je jeho obsluha mimoriadne pohodlná. Športová časť Vám umožňuje prevoz dieťa v smere aj proti smeru jazdy - na vybratie športovej časti stačí jednoducho stlačiť obidve tlačidlá na oboch stranách a nadvihnúť ju. Pružinový mechanizmus automatickej blokácie v strieške kočíka uľahčuje jej reguláciu. Kočík je vybavený bariérkou, ktorá sa dá rýchlo odobrať vďaka praktickým tlačidlám. 5-bodové bezpečnostné pásy boli modernizované pomocou nového bodu uchytenia rozkrokového pásu. Použitie mäkkého krytu na pracke pásov zabezpečí pohodlie Vášmu dieťaťu.

Tito má veľmi dobré odpruženie, ktoré oceníte pri jazde po nerovných chodníkoch a hrboľoch. Bezúdržbové Flexy kolesá svojou elasticitou nie sú horšie ako nafukovacie kolesá a vďaka nim sa nemusíte starať o problém s tlakom v pneumatikách. Vďaka použitiu jedinečných nastaviteľných tlmičov bočného nárazu je možné ich nastaviť na jazdu po rovnom povrchu (tvrdé) alebo nerovnostiach (mäkké). Za zmienku stojí aj systém SAS (Shock Absorption System - systém tlmenia vibrácií a otrasov) a DMS (Direction Memory System - ochrana proti automatickému otáčaniu kolies po ich zodvihnutí zo zeme). Pohodlný systém skladania konštrukcie, vám umožní zložiť kočík bez toho, aby ste museli vyprázdňovať spodnú nákupnú tašku.

Detské kočíky Bebetto sú kompatibilné s adaptérmi Bobostello. Použitý systém, ktorý súčasne znižuje odpor a nastavuje uhol je celkom inovatívne riešenie, ktoré vám umožní nosiť svoje dieťa v správnej polohe (ležiacej pre dieťa do cca 6 mesiacov a v sediacej polohe pre deti ktoré môžu sedieť samé). To Vám umožní pripevniť ku konštrukcii kočíka Bebetto viac ako 20 druhov autosedačiek najpopulárnejších značiek.

SÚČASŤOU SETU JE:

- konštrukcia

- vanička

- športová časť

- pláštenka

- moskytiéra

- prebaľovacia taška vo farbe kočíka

- nánožník na športovú časť a vaničku

V prípade, že si objednávate kočík aj s autosedačkou adaprtéry dostanete zdarma.

Kočík vhodný už od narodenia do troch rokov. Kočík spĺňa všetky požiadavky bezpečnostnej normy EN 1888:2004 

Systém SAS (Shock Absorbtion System) výrazne  eliminuje otrasy prenášajuce sa do kočíka funkcia DMS (Direction Memory System) - pamäť smeru jazdy - udrží koleso v polohe , v akej bolo pred stratou kontaktu s povrchom a eliminuje vybrácie  kolies počas jazdy.

Zadný tlmič

Zadný tlmič kolies je absolútnou novinkou v našich kočíkoch. Vďaka tomu bude vaše dieťa chránené pred otrasmi v nerovnom a hrboľatom teréne.

Stlač a zlož

Inovatívny systém rýchleho skládania konštrukcie nespôsobí problémy dokonca ani laikovi.

Možnosť nakliknuť na konštrukciu kočíka rôzne autosedačky, napr. Baby Safe 0-13 kg, RAMATTI 0-10 kg, Maxi Cosi 0-13 kg, Be Safe, Cybex pomocou adaptérov (sú v cene pri kúpe trojkombinácie).

 

SAS – Shock  Absorption System
-
DMS –Direction Memory System

Dodatočné parametre

Kategória: TITO
11328 - 23:
Výrobca: BEBETTO
Parameter 1: Na objednávku !
Parameter 3: Doba dodania cca 3 Týždne od objednávky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: