Kombinovaný kočík PASCAL Premium STELLA , col.04

Kód: 5409
Značka: BEBETTO
Objednané

Odporúčana cana :  649 eur

Detailné informácie

Podrobný popis

BEBETTO  PASCAL - PREMIUM line

Odporúčana cana :  649 eur

Splňa všetky požiadavky bezpečnostnej normy EN 1888:2004 

 

PASCAL Premium Class je kolekcia kočíkov, ktorá v sebe spája elegantný dizajn, vysokú kvalitu vypracovania a množstvo funkčných riešení. Najnovšia verzia je založená na dvoch farebných prevedeniach . Môžete sa spoľahnúť na atraktívne kombinácie tónovaného čalúnenia so spodnou časťou vaničky imitujúcou karbón a lesklou konštrukciou.

 Najnovšie PASCAL Premium Class je kočík 2v1, ktorý bol vyrobený s ohľadom na pohodlie pri prechádzkach. Môžete sa spoľahnúť na množstvo riešení uľahčujúcich jeho obsluhu. Nový systém regulácie striešky vám umožňuje nastaviť správnu polohu v závislosti od aktuálnych poveternostných podmienok - vrátane polozloženej pozície. Samotné nastavenie je veľmi ľahké - môžete to urobiť stlačením rukoväte na prenos vaničky, alebo ju nastaviť stlačením bočných tlačidiel, ktoré uvoľnia jej blokádu. Kryt bol doplnený odklopným panelom, ktorý poskytuje dodatočnú ochranu pred slnkom a studeným vetrom. Priehľadné okienko zabezpečí, že aj pri odklopenom kryte máte dieťa vo vaničke pod dohľadom.

 

Posledná verzia kočíka PASCAL Premium Class má širokú škálu rozloženia striešky, ktorá chráni dieťa pred slnkom alebo vetrom. Pružinový mechanizmus automatickej blokácie túto činnosť ešte uľahčuje. Nastavením polohy opierky chrbta a opierky nôh môžete dať malého pasažiera do pohodlnej polohy - vrátane ľahnutia. Športová časť kočíka je vybavená odkrytým ventilačným panelom, ktorý je taktiež s okienkom, ktoré vám umožní sledovať vaše dieťa a mať ho pod dohľadom.

 

Odnímateľná bariérka s praktickým tlačidlom určite uľahčuje vkladanie a vyberanie dieťaťa z kočíka. 5-bodové pásy boli zmodernizované (nový bod uchytenia rozkrokového pásu) a pracka bola potiahnutá mäkkým poťahom, ktorý zaistí pohodlie vášho dieťaťa pri cestovaní. Sedadlo je možné nastaviť v smere aj proti smeru jazdy. Ak chcete sedadlo vybrať, stačí stlačiť dve tlačidlá na obidvoch stranách a nadvihnúť ho.

 

PASCAL Premium Class je model, ktorý sa pohodlne ovláda. Bezúdržbové Flexy kolesá sú pružné (nie sú horšie ako nafukovacie kolesá) a zároveň sa nemusíte starať o problém s tlakom v pneumatikách. Za odpruženie kočíka zodpovedá: Systém SAS (Shock Absorption System), dvojstupňové mäkké / tvrdé bočné tlmiče a nastaviteľné zadné tlmiče. Vďaka systému DMS (Direction Memory System) kolesá po nadvihnutí zo zeme nemenia svoju polohu, čo im zabraňuje dostať sa do vibrácií, keď sa znovu dostanú do kontaktu so zemou. Skladanie PASCAL Premium Class trvá len chvíľu a nevyžaduje žiadne úsilie. Vďaka malým rozmerom po zložení a nízkej hmotnosti konštrukcie sa kočík dá ľahko prenášať.

Najľahšía vanička na trhu. Váha 2,9 kg.

Dno hlbokej vaničky je vyrobené z termo izolačného materialu EPP

Súčasťou kočíka je stojan pod hlbokú vaničku 

 

Súčasťou kočíka je :

Hlboká vanička a športová sedačka, taška na rukoväť kočíka, pláštenka, moskytiéra, držiak na pohár. Stojan pod vaničku . 

SAS – Shock  Absorption System
-
DMS –Direction Memory System

Dodatočné parametre

Kategória: BEBETTO
Kód produktu v katalógu: 11352- P 01
Výrobca: BEBETTO
Parameter 1: Na objednávku !
Parameter 3: pri vypredaní- 3 - 21 dni

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: